4723 відвідувача онлайн

Загинули від переохолодження під час спроби незаконно перетнути кордон: на Буковині знайдено тіла двох українців, - ДПСУ. ФОТОрепортаж

Прикордонний патруль Чернівецького прикордонного загону під час моніторингу гірської ділянки державного кордону у відділі "Шибени" виявив тіла двох чоловіків без ознак життя.

Про це повідомили в Держприкордонслужбі, передає Цензор.НЕТ.

На Буковині загинули двоє українців, які намагалися перетнути кордон

Судово-медична експертиза встановила, що обидва загинули внаслідок переохолодження. Один із загиблих - мешканець Львівської області 1994 року народження, а інший - житель Донецької області 1992 року народження. За попередніми даними, другий чоловік, ймовірно, намагався незаконно перетнути кордон.

При первинному огляді тіл слідів насильницької смерті не виявили. Наразі тривають необхідні експертизи.

На Буковині загинули двоє українців, які намагалися перетнути кордон
На Буковині загинули двоє українців, які намагалися перетнути кордон

Прикордонники вкотре наголошують: спроби незаконного перетину кордону особливо небезпечні у складних погодних умовах. На гірських ділянках кордону високий ризик переохолодження через низьку температуру, вологість і сильний вітер.

Як зазначається, за останні три роки на західному кордоні України зафіксовано понад 60 випадків виявлення тіл загиблих чоловіків, які намагалися перетнути кордон поза пунктами пропуску.

Топ коментарі
+11
Втікають від казкової країни мрій Зеленського. Термобілизну можуть купити думаючі, а це ті, що проголосували за свою смерть, думати не можуть. Вони не змогли навіть дати оцінку тій пропаганді, яка по її наслідку погнала їх в такі ліси, щоб спасти своє життя. А як бути решті? Це ж ви всі 73% зробили всіх разом. Хтось голосував за російську мову, хтось за 4 штуки баксів, хтось за доступні як ліки наркотики, бо легкі наркотики вживає більша частина молоді, а хтось чекав безкоштовний смартофон. А виявилося, що Зе і його барижна команді обдурили всіх.
показати весь коментар
26.05.2025 12:34 Відповісти
+10
безглуздий, ганебний кінець какаразніц-приколістів..
показати весь коментар
26.05.2025 12:27 Відповісти
+6
якби ці трупи могли розмовляти, то після такОї своєї пригоди, вони би категорично з вами не погодилися.. бо натепер вони точно навряд-чи комусь потрібні і навіть "подачки 600 гривень" не отримають і, тим більше, почесті.. та нічого вже не повернути - безглуздий, ганебний кінець какаразніц-приколістів..
показати весь коментар
26.05.2025 12:49 Відповісти

Завантаження...