Окупанти змусили школярів у Бердянську отримати російські паспорти, - МВА. ФОТО
У тимчасово окупованому Бердянську на ТОТ Запоріжжя російські окупанти примусово видали учням міської школи №16 російські паспорти в рамках пропагандистської кампанії "Ми - громадяни Росії".
Про це повідомили у Бердянській міській військовій адміністрації, інформує Цензор.НЕТ.
За сценарієм події учнів змусили брати участь у церемонії з підняттям російського прапора та виконанням гімну РФ. Усе це подавали як "святковий захід", хоча фактично йдеться про нав'язування чужого громадянства та спробу знищення української ідентичності.

Правда за спинами їх все життя будуть звати хахламі і хахлушкамі....