5509 відвідувачів онлайн

Окупанти змусили школярів у Бердянську отримати російські паспорти, - МВА. ФОТО

У тимчасово окупованому Бердянську на ТОТ Запоріжжя російські окупанти примусово видали учням міської школи №16 російські паспорти в рамках пропагандистської кампанії "Ми - громадяни Росії".

Про це повідомили у Бердянській міській військовій адміністрації, інформує Цензор.НЕТ.

Окупанти змусили школярів у Бердянську отримати російські паспорти

За сценарієм події учнів змусили брати участь у церемонії з підняттям російського прапора та виконанням гімну РФ. Усе це подавали як "святковий захід", хоча фактично йдеться про нав'язування чужого громадянства та спробу знищення української ідентичності.

Топ коментарі
+16
Тим часом в Україні " нам так удобна гАварить,мы так привыкли"
показати весь коментар
31.05.2025 15:01 Відповісти
+12
Іх прінялі в русскіє! Какой васторг!!!
Правда за спинами їх все життя будуть звати хахламі і хахлушкамі....
показати весь коментар
31.05.2025 15:08 Відповісти
+9
......подарила раше Украина!.....не Україна, а влада яку привів умний нарід.
показати весь коментар
31.05.2025 15:47 Відповісти

Завантаження...