7324 відвідувача онлайн

У Мелітополі атаковано підстанцію. Тимчасово окуповані території Запорізької та Херсонської областей залишилися без світла. ФОТО

У ніч проти вівторка, 3 червня, у тимчасово окупованих районах Запорізької та Херсонської областей зникла електроенергія через атаку ударних безпілотників.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на російські телеграм-канали.

Зазначається, що внаслідок прильоту по електропідстанції в Мелітополі тимчасово окупована частина Запорізької і Херсонської областей залишилися без електрики.

Так званий губернатор тимчасово підконтрольних російським загарбникам районів Запорізької області Балицький заявляє, що без електропостачання залишилася вся окупована частина регіону.

мелітополь,підстанція

Крім того, російські телеграм-канали повідомляли і про знеструмлення частини Херсонської області. Як зазначається, уламками збитих безпілотників пошкоджено підстанцію в Генічеському районі Херсонської області, поблизу кордону регіону з Кримом, та підстанцію в Мелітопольському районі Запорізької області.

БпЛА атакували Мелітополь

Згідно зі словами колаборанта Сальдо, понад 100 тисяч людей у 150 населених пунктах Херсонської області залишилися без світла.

мелітополь
мелітополь

Топ коментарі
+6
Думаю це наші щоб не дати підключити виродкам запорізьку аес
показати весь коментар
03.06.2025 07:21 Відповісти
+2
партизани з нас кращі,
ніж сирський.
кацапія дурнувата
вони ще мріють
про захоплення , поневолення України?
то вони будуть ходити по Україні, а в них
земля стрілятиме.
довбані ідіоти.
Ще не дійшло?
показати весь коментар
03.06.2025 06:53 Відповісти
+2
Не сци , генераторів на всіх вистачить .
показати весь коментар
03.06.2025 06:55 Відповісти

Завантаження...