7496 відвідувачів онлайн

Бойовий модуль "Шабля" з гранатометом допущено до експлуатації у ЗСУ, - Міноборони. ФОТО

Оборонне відомство кодифікувало та допустило до експлуатації у Збройних силах дистанційно-керований бойовий модуль "ШАБЛЯ МК19(М)".

Про це повідомили у Головному управлінні забезпечення супроводження життєвого циклу озброєння і військової техніки, інформує Цензор.НЕТ.

Бойовий модуль "ШАБЛЯ МК19(М)" призначений для ведення вогню з автоматичного гранатомета калібру 40 мм.

Система інтегрується як на наземні роботизовані комплекси, так і на транспортні засоби. Модуль може вести вогонь прямим або непрямим наведенням, уражати ворога по координатах із закритих позицій.

Модулем може керувати один оператор.

Міноборони допустило до експлуатації бойовий модуль Шабля МК19

Топ коментарі
+5
чомусь увесь час у назві модуля пропускають дефіс.
показати весь коментар
17.06.2025 15:34 Відповісти
+5
На кожного кацапа по Шаблі.
показати весь коментар
17.06.2025 15:39 Відповісти
+4
скрєпні кацапи без дефісу правильно розуміють семантику назви модуля
аутентичне значення назви рідною мовою для них недосяжне
показати весь коментар
17.06.2025 15:58 Відповісти

Завантаження...