Вийшла з дому та зникла: на Одещині 7-річну дівчинку знайшли мертвою, - Нацполіція. ФОТО
На Одещині завершились пошуки семирічної Соломії Тарасюк, яка 18 червня ввечері вийшла з дому та зникла.
Про це повідомила поліція Одеської області, передає Цензор.НЕТ.
"Поліція встановила місцезнаходження зниклої безвісти семирічної Соломії Тарасюк. На превеликий жаль, дитину знайдено мертвою", - йдеться у повідомленні.
Правоохоронці вже працюють із чоловіком, якого підозрюють у причетності до загибелі дівчинки. Деталі та правова кваліфікація події будуть оголошені після завершення першочергових слідчих дій.

А чоловік на фронті.
Якщо не знаєш, то краще промовч.
полицію не турбувало, що кавказці мають російські чи інши паспорти, що вони торгують за нал і не платять податки
ТАМ СПЛАЧУВАЛИ НАПРЯМУ ПОЛИЦІІ.