7243 відвідувача онлайн

Вийшла з дому та зникла: на Одещині 7-річну дівчинку знайшли мертвою, - Нацполіція. ФОТО

На Одещині завершились пошуки семирічної Соломії Тарасюк, яка 18 червня ввечері вийшла з дому та зникла.

Про це повідомила поліція Одеської області, передає Цензор.НЕТ.

На Одещині загинула зникла семирічна дівчинка

"Поліція встановила місцезнаходження зниклої безвісти семирічної Соломії Тарасюк. На превеликий жаль, дитину знайдено мертвою", - йдеться у повідомленні.

Правоохоронці вже працюють із чоловіком, якого підозрюють у причетності до загибелі дівчинки. Деталі та правова кваліфікація події будуть оголошені після завершення першочергових слідчих дій.

Топ коментарі
+12
Тому що на Одещині досить багато російськомовних етнічних кацапів.
показати весь коментар
19.06.2025 18:17 Відповісти
+11
Мати - переселенка з Херсона, працює на кількох роботах щоб прогодувати сім'ю. Двоє дітей... було.
А чоловік на фронті.
Якщо не знаєш, то краще промовч.
показати весь коментар
19.06.2025 20:59 Відповісти
+10
Еой, Я ЗАБУЛА ЩО БІЛЯ ХАДЖИБЕЮ на одеський трасі завжди кавказці держали по 30 точек з продажу овочів і фруктів.
полицію не турбувало, що кавказці мають російські чи інши паспорти, що вони торгують за нал і не платять податки
ТАМ СПЛАЧУВАЛИ НАПРЯМУ ПОЛИЦІІ.
показати весь коментар
19.06.2025 19:02 Відповісти

Завантаження...