10714 відвідувачів онлайн

Намагалися вплав перетнути кордон з Угорщиною: на Закарпатті затримано чотирьох чоловіків, - ДПСУ. ФОТО

На Закарпаття затримано чотирьох жителів Хустщини, які намагалися перепливти річку Тиса, аби незаконно потрапити до Угорщини.

Про це повідомляє Держприкордонслужба, передає Цензор.НЕТ.

На Закарпатті затримали чоловіків, які хотіли вплав перетнути кордон

Інформацію про можливе правопорушення надали співробітники внутрішньої безпеки. Під час реалізації сигналу прикордонний наряд виявив групу чоловіків за 30 метрів від кордону та затримав їх.

Затримані пояснили, що отримували вказівки від невідомої особи телефоном. Переправник запевнив, що маршрут безпечний, а річка - мілка. Насправді ж глибина Тиси на цій ділянці сягає трьох метрів, а стрімка течія становить загрозу для життя.

На порушників склали протоколи за ст. 204-1 КУпАП. Справи направили до суду. Організаторів спроби незаконного перетину наразі встановлюють.

Топ коментарі
+6
У нас вже підрозділи морської піхоти мають бути як у США по кількості. Тільки з Тиси. Не кажучи вже про інші тренувальні місця.
показати весь коментар
14.07.2025 14:53 Відповісти
+5
Невже ризик потонути в Тисі чи з'їденим сомом переважає воювати .
показати весь коментар
14.07.2025 15:39 Відповісти
+5
Ти вумник де своiм iпачем тримаєш оборону?
показати весь коментар
14.07.2025 16:13 Відповісти

Завантаження...