11242 відвідувача онлайн

Переправляли ухилянта до Угорщини за $5500: на Закарпатті затримано двох чоловіків, - ДПСУ. ФОТОрепортаж

На Закарпатті прикордоннники спільно з СБУ та Ужгородською окружною прокуратурою викрили канал незаконного переправлення чоловіків призовного віку через кордон до Угорщини.

Про це повідомляють у ДПСУ, передає Цензор.НЕТ.

На Закарпатті затримали переправників ухилянта до УгорщиниНа Закарпатті затримали переправників ухилянта до Угорщини

Як зазначається, під час спроби перетину кордону затримали 22-річного жителя Івано-Франківська, провідника та його пособника. За даними слідства, зловмисники домовилися з "клієнтом" через соцмережі, поселили його в готелі у Сваляві, а потім вивезли до прикордонного села Дийда. За послугу мали отримати 5500 доларів США.

Усіх трьох затримали після передачі грошей. Переправникам оголосили підозру за ч.3 ст.332 ККУ, ухилянта притягнули до адмінвідповідальності.

Топ коментарі
+3
Так ці "звіролови" самі хочуть триматися подалі від фронту, поховалися за 100500 різних силових відділів, мають бронь і ще й стрижуть доляри від простого хлопа
показати весь коментар
21.07.2025 16:12 Відповісти
+3
Ну ЄС це ж демократія, а не диктаторський концтабір Зермака, там побудовані суспільства для добробуту кожного громадянина, а не для утримання державних клейнод для лідора
показати весь коментар
21.07.2025 16:16 Відповісти
+2
Я знову за своє. 5 тисяч баксів кому з ТРО чи ССО зайві ? При повній нестачі коштів для ремкомплектів ! ДОЗВОЛЬТЕ ! Дозвольте підрозділу ТРО за ці кошти дати "білий квиток" ухилянту на рік чи два. Не треба тоді тримати армію "звіроловів" на кордоні ! Вони якраз потрібні у ці ТРО !
показати весь коментар
21.07.2025 16:05 Відповісти

Завантаження...