10690 відвідувачів онлайн

Переправляли ухилянтів до Румунії та Угорщини: на Закарпатті викрито двох чоловіків, - ДПСУ. ФОТОрепортаж

Прикордонники спільно з поліцією, СБУ та під процесуальним керівництвом прокуратури викрили двох мешканців Закарпаття, які організовували незаконний перетин кордону для ухилянтів.

Про це повідомляють у ДПСУ, передає Цензор.НЕТ.

На Закарпатті викрили двох чоловіків за переправлення
На Закарпатті викрили двох чоловіків за переправлення

Як зазначається, 32-річний чоловік за 10 тисяч доларів обіцяв переправити 23-річного жителя Чернігівщини до Румунії через річку Тиса. Його затримали під час отримання коштів. Суд взяв підозрюваного під варту на 60 діб із правом застави у 900 тис. грн. Йому інкримінують ч. 3 ст. 332 ККУ.

На Закарпатті викрили двох чоловіків за переправлення
На Закарпатті викрили двох чоловіків за переправлення
На Закарпатті викрили двох чоловіків за переправлення
На Закарпатті викрили двох чоловіків за переправлення

Ще одного закарпатця - 63-річного - затримали на околиці села Велика Бийгань під час спроби перевезення 22-річного "клієнта" до кордону з Угорщиною. За послугу він вимагав 3 тисячі доларів. Його також затримали та повідомили про підозру за тією ж статтею.

У разі доведення вини обом чоловікам загрожує до 9 років ув’язнення.

Топ коментарі
+7
Ухилянти на фото з написами "сбу", "поліція", "дпсу".
"Смотри не перепутай, Кутузов!"(с)
показати весь коментар
22.07.2025 12:52 Відповісти
+7
Бідний хлопець... 4 роки тому йому було тільки 18. Просто не встиг звалити з цієї проклятої країни ********* і вбивць, типу Віталій #584752
показати весь коментар
22.07.2025 12:59 Відповісти
+6
Сам думаш за рахунок інших відсидітись?
показати весь коментар
22.07.2025 13:00 Відповісти

Завантаження...