4306 відвідувачів онлайн

Викрито 15 осіб, які збували "трофейну" зброю. Вилучено вибухівку, гранатомети, автомати і гвинтівки, - СБУ. ФОТОрепортаж

Служба безпеки та Національна поліція запобігли новим спробам налагодити нелегальний продаж "трофейної" зброї та боєприпасів в Україні.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр СБУ.

За результатами комплексних заходів у столичному, південному та західному регіонах нашої держави затримано 15 ділків, які причетні до оборудок.

Як зазначається, серед вилученого у фігурантів - арсенали російських гранатометів, снайперських гвинтівок, автоматів та 9 кг вибухівки.

торгівці зброєю
торгівці зброєю
торгівці зброєю
торгівці зброєю
торгівці зброєю
торгівці зброєю
торгівці зброєю
торгівці зброєю

Так, у Києві викрито трьох "колекціонерів" зброї, які вивозили озброєння з місць колишніх боїв у фронтових районах для продажу в столиці.

"Під час пошуку клієнтів вони ховали засоби ураження, зокрема автомати Калашникова у своїх квартирах та спеціально орендованому гаражному боксі", - пояснили у СБУ.

У Чернівцях затримано ще трьох учасників організованого злочинного угруповання, які намагалися продати ручний протитанковий гранатомет і 35 тротилових шашок з підривниками та електродетонаторами.

У Херсонській області викрили жителя Бериславського району, раніше судимого за крадіжки і наркоторгівлю, який згодом "перекваліфікувався" на підпільного торгівця зброєю.

"За матеріалами справи, він облаштував у підвалі свого будинку схрон, в якому зберігав бойові гранати і протитанкові міни для подальшого збуту", - додали в СБУ.

На Прикарпатті затримано ділків з Коломийського та Косівського районів області, які підшукували кримінальників, щоб реалізувати їм три десятки осколкових гранат.

У Чернігові правоохоронці викрили ще пʼятьох ділків. Серед них - 38-річний місцевий кримінальник, який уже відбував тюремні строки за крадіжки та наркоторгівлю і перебував у СІЗО за новими епізодами злочинів.

Перебуваючи під арештом, рецидивіст залучив спільників "на волі" для продажу зброї, яку вони вивозили з районів колишніх боєзіткнень, а потім ховали у схрони під час пошуку покупців.

"Наразі всім затриманим повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами або вибуховими речовинами). Зловмисники перебувають під вартою. Їм загрожує до 7 років позбавлення волі", - йдеться у повідомленні.

Комплексні заходи проводили за процесуального керівництва Подільської, Бериславської, Коломийської та Косівської окружних прокуратур.

Топ коментарі
+8
Якби бучанці були озроєні, як Техаські реднеківці, то ***** була б кацапам, а не оце все... А так що максимум влада може запропонувати людям в законі про зброю так це лише:
показати весь коментар
28.07.2025 13:26 Відповісти
+6
Влада ще не розуміє, що вогнестріл, то минулий вік. Мабуть рєзніковські постулати про весільні дрони стримують страх. Та кому нахрін той калаш зараз потрібен, чи снайперська гвинтівка. Щоб ліквідувати ціль достатньо fpv дрона за 500 баксів. Це касається абсолютно всіх, властьімущіх в особливій мірі, бо як би ти не старався "отсєчь гражданскіх", гражданскіє можуть відсєчь тєб'я
показати весь коментар
28.07.2025 13:30 Відповісти
+3
якщо не приймуть нормальний закон про зброю - нам *****.
показати весь коментар
28.07.2025 13:20 Відповісти

Завантаження...