8434 відвідувача онлайн

Росіяни атакували цивільну інфраструктуру на Сумщині: пошкоджено щонайменше 16 приватних будинків і транспорт. ФОТО

3 серпня російські війська знову атакували цивільну інфраструктуру на Сумщині.

Про це повідомив начальник Сумської ОВА Олег Григоров, передає Цензор.НЕТ.

"Під ворожим ударом опинилось село в Путивльській громаді. Попередньо, ворог застосував БпЛА з бойовими частинами – ймовірно, дві ракети", - ідеться в повідомленні.

Унаслідок обстрілу пошкоджено щонайменше 16 приватних будинків – вибиті вікна, зруйновані покрівлі. Пошкоджений транспорт.

На щастя, обійшлося без постраждалих.

"Дякую всім, хто оперативно реагує на наслідки цих атак. Працюємо над відновленням та допомогою людям", - написав Григоров.

Обстріл Путивльської громади 3 серпня
Обстріл Путивльської громади 3 серпня
Обстріл Путивльської громади 3 серпня

Завантаження...