9317 відвідувачів онлайн
6 006 37

Спустився по ескалатору на велосипеді: у Києві затримали 22-річного студента. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

У Києві затримали 22-річного студента, який їхав по ескалатору на станції метро "Арсенальна" на велосипеді.

Про це повідомив Департамент комунікації Нацполіції столиці, передає Цензор.НЕТ.

Відео було раніше оприлюднене у соцмережах.

"Працівники управління поліції в метрополітені із залученням співробітників кримінального аналізу встановили особу порушника - ним виявився 22-річний місцевий мешканець, студент столичного університету, який у погоні за "ексклюзивними" відео знехтував особистою безпекою та безпекою інших пасажирів", - йдеться в повідомленні.

Щодо молодика склали адміністративний протокол за статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення - дрібне хуліганство.

Йому загрожує покарання у вигляді штрафу від трьох до семи неоподаткованих мінімумів доходів громадян, громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Студент на велосипеді їхав по ескалатору на станції Арсенальна
Студент на велосипеді їхав по ескалатору на станції Арсенальна
Топ коментарі
+33
Дивіться, який здоровий, сильний, вправний. Але служити в 22 роки ніззя, краще йому виїзд за кордон дозволити, а в окопах хай 50-річні дядьки з діабетом та виразкою сидять!
показати весь коментар
02.09.2025 13:31 Відповісти
+16
Їбанутим немає спокою - відривається колесо і ти в когось влітаєш
показати весь коментар
02.09.2025 13:24 Відповісти
+11
Краще б, на якийсь вагон електропотягів заліз, для Тік-Току в останній путь??!!
показати весь коментар
02.09.2025 13:17 Відповісти

Завантаження...