6602 відвідувача онлайн

Окупанти почали активно обстрілювати FPV-дронами трасу Слов’янськ-Ізюм, - DeepState. ФОТО

Останніми днями фіксується висока активність російських екіпажів дронів по трасі Слов'янськ-Ізюм. За добу там ворог уразив близько 10-ти одиниць техніки.

Про це пише моніторинговий проєкт DeepState, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Зокрема, було уражено транспорт в районі населеного пункту Карпівка, де противник спалив навіть цивільний автобус", - пише проєкт. 

У DeepState зазначають, що не є новиною те, що ворог може здійснювати ураження за 25+ км від лінії бойового зіткнення, але згадані факти є тривожним дзвіночком про небезпеку і в цьому районі.

DeepState

"Зокрема, ворог скористався географічними аспектами, де проходить дорога та побачив можливість здійснювати ураження на висотах, де літати легше", - йдеться у повідомленні.

Військові закликають цивільних та волонтерів взяти до уваги небезпеку в цьому районі для прокладання маршрутів.

Топ коментарі
+20
рожеві птахи-фламінги, мільйон дронів, 3000 ракет, 30 безпекових угод, саміти миру, це такий саме фейк, як і "президент Голобородько"- ZEлений кремлівський скоморох... невже це досі не зрозуміло???
показати весь коментар
05.09.2025 23:31 Відповісти
+19
Цією трасою моя дружина не раз приїздила до мене в Лиман, Слов'янськ та відвозила мене в Дружківку... Кацапи поступово повзуть по нашій землі, а у Зє успіхи тільки в говномарафоні. От він підписав угоду про зброю в обмін на копалини. Результат: ні зброї, ні копалин. А як воно пихато заявляло: "Мені 42 роки і я не лох!"...
показати весь коментар
05.09.2025 23:45 Відповісти
+14
поки рожеві птахи не полетят на Москву доти нічого не змінется
показати весь коментар
05.09.2025 23:09 Відповісти

Завантаження...