11298 відвідувачів онлайн

Судитимуть львівських посадовців за розкрадання 3,7 млн. грн. на проєкті дитячої лікарні. ФОТОрепортаж

Прокурори Львівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишнього посадовця Львівської обласної військової адміністрації та директора державного підприємства, які привласнили майже 4 мільйонів гривень бюджетних коштів, призначених для проєкту будівництва нового корпусу дитячої лікарні у Львові.

Судитимуть львівських посадовців

За даними слідства, у 2022 році директор держпідприємства, яке займалося підготовкою проєктно-кошторисної документації, свідомо завищив вартість робіт і вніс неправдиві дані у кошториси, повідомляє Цензор.НЕТ.

Посадовець ОДА, відповідальний за перевірку виконання договору, підписав акти без експертної перевірки, знаючи про порушення. Це дало змогу безпідставно перерахувати підприємству 3,7 мільйона гривень. Унаслідок таких дій державі завдано збитків.

Обвинуваченим загрожує до 12 років ув’язнення

Колишньому посадовцю інкримінують зловживання службовим становищем, а директору держпідприємства — привласнення чужого майна. Їм загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

3,7 млн грн збитків державі
3,7 млн грн збитків державі
3,7 млн грн збитків державі
3,7 млн грн збитків державі
3,7 млн грн збитків державі

Топ коментарі
+2
Воровать нужно миллиардами, тогда тебе гарантирована роскошная жизнь в США или Европе, а оттуда можно агитировать за борьбу с коррупцией.👶
показати весь коментар
05.11.2025 13:26 Відповісти
+1
https://www.youtube.com/watch?v=H0M1vJ_Nyf4&t=1s https://www.youtube.com/watch?v=H0M1vJ_Nyf4&t="Холодний душ" від ЄС про корупцію та чистки. Владі дорікнули за Кудрицького і Шабуніна | Є ПИТАННЯ
показати весь коментар
05.11.2025 12:56 Відповісти
+1
тю. подумаєш. якісь копійки в порівнянні з крупою, не кажучи вже про черниміндічів.
показати весь коментар
05.11.2025 13:04 Відповісти

Завантаження...