10557 відвідувачів онлайн

Вибухи пролунали в окупованому Донецьку: попередньо, палає склад боєприпасів. ВІДЕО+ФОТО

Увечері 5 листопада у тимчасово окупованому Донецьку пролунали гучні вибухи. Попередньо, горить склад боєприпасів після "прильоту".

Про це пишуть місцеві канали та повідомив телеграм-канал ASTRA, передає Цензор.НЕТ.

Що відомо

Місцеві повідомили про ракетну атаку та пожежу в приватному будинку після "прильоту" в одному з районів.

Вибухи лунали в Куйбишівському та Жовтневому районах.

Вибухи в Донецьку 5 листопада

Детонація складу з БК 

Блогер та журналіст Денис Казанський написав, що у Донецьку стався ракетний удар по великому складу боєприпасів російських загарбників.

Після влучань на місці "прильоту" почалася детонація, людей закликали не підходити до вікон.

Топ коментарі
+17
Донецк, вас почали бомбити , а нас бомбили дякуючи вашому : ху* ло прийди ,трохи раніше ...звикайТЕ...
показати весь коментар
05.11.2025 22:33 Відповісти
+17
Ну нарешті Бомбас домбанули! Вітаю всіх бомбасят з цим святом! )))
показати весь коментар
05.11.2025 22:56 Відповісти
+11
Так би і в Єлабузі...
показати весь коментар
05.11.2025 23:02 Відповісти

Завантаження...