10223 відвідувача онлайн

Третю за потужністю теплову електростанцію РФ уражено в Костромській області. ФОТО

Вранці 6 листопада безпілотники атакували "Костромську ДРЕС" - третю за потужністю теплову електростанцію Росії.

Про це пише ASTRA, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

Фото з ураженням було оприлюднено в мережі. Інформацію також підтвердили місцеві.

Дрони атакували електростанцію РФ у Костромській області
Дрони атакували електростанцію РФ у Костромській області

Реакція влади

Там заявили, що усувають "наслідки на об'єктах енергетичної інфраструктури".

"У Волгорєченську Костромської області відбито атаку безпілотників. На ранок жителі міста чули роботу захисної системи - пролунало кілька хлопків. Наразі на місці працюють оперативні служби, які усувають наслідки на об'єктах енергетичної інфраструктури. Електропостачання не порушено. Постраждалих немає", - написав глава регіону.

Топ коментарі
+20
"3 тисячі ракет" непомітно перетворилися на "3 тисячі кілометрів", і це ще не вечір...
показати весь коментар
06.11.2025 08:46 Відповісти
+8
Газ, резервне паливо - мазут.
Якщо серйозно залетіло у котлотурбінний цех, то не має значення на чому працює.
показати весь коментар
06.11.2025 08:56 Відповісти
+8
Костромі це просто попередження, до костромовців черга взагалі може не дойти - у них свої дві ТЕЦ тепло і енергію дають. Удар по Кострмській ДРЕС - це системна робота по руйнуванню енергетики центральних областей рф. Це видно по системим ураженням ПС "Балашовская", "Арзамасская", "Владімірская", "Вешкайма"... , які мають за мету "розхитати" енергетичну стійкість енергоситеми. А це досить довгий шлях, залежить від того, скільки автотрансформаторів вдасться "випалити", і скільки турбін на трьох-чотирьох центральни ДРЕСах будуть пошкоджені.
показати весь коментар
06.11.2025 09:19 Відповісти

Завантаження...