8646 відвідувачів онлайн

У Бєлгороді та області блекаут: ймовірно, під атаку потрапила ТЕЦ, понад 20 000 абонентів без світла. ВІДЕО+ФОТО

Ввечері суботи, 8 листопада, у Бєлгородській області РФ стався блекаут. Щонайменше 20 тисяч росіян залишилися без світла. Ймовірно, в Бєлгороді під атаку потрапила ТЕЦ "Луч".

Про це повідомляють російські пабліки, інформує Цензор.НЕТ.

Що відомо про атаку на ТЕЦ "Луч"?

Близько 18:10 у Бєлгородській області було оголошено ракетну небезпеку.

Губернатор Бєлгородської області В'ячеслав Гладков стверджує, що нібито російська протиповітряна оборона "перехопила" повітряні цілі над регіоном. За його словами, загорілись декілька гаражів.

атака на бєлгород

За даними телеграм-каналу ASTRA, попередньо, в Бєлгороді атаковано ТЕЦ "Луч".

атака на бєлгород

Бєлгород та область без світла

Наразі частина Бєлгорода без світла. Також є знеструмлення в області. Гладков стверджує, що понад 20 тисяч росіян перебувають без світла.

Топ коментарі
+48
Блекаут це коли світла немає мінімум кілька днів, або хоча б 24 години. І не у 20 тисяч з мільйону. Перднули в калюжу, щоб створити картинку "помсти".
показати весь коментар
08.11.2025 20:35 Відповісти
+32
Головне - як назвати. Там блекаут, а пів-Києва без світла на 4-6 годин - це стабілізаційне відключення. Дринчак попав в трубу НПЗ - ураження, 20 шахедів і три ракети влучили в ТЕЦ - пошкодження критичної інфраструктури. Там призов на строкову службу це мобілізація, тут затягування в бус - це оповіщення, і тд
показати весь коментар
08.11.2025 20:39 Відповісти
+29
У кацапни несколько районов Белгорода без света, в то время как у нас - почти вся страна. Потужно.
показати весь коментар
08.11.2025 20:35 Відповісти

Завантаження...