У Бєлгороді та області блекаут: ймовірно, під атаку потрапила ТЕЦ, понад 20 000 абонентів без світла. ВІДЕО+ФОТО
Ввечері суботи, 8 листопада, у Бєлгородській області РФ стався блекаут. Щонайменше 20 тисяч росіян залишилися без світла. Ймовірно, в Бєлгороді під атаку потрапила ТЕЦ "Луч".
Про це повідомляють російські пабліки, інформує Цензор.НЕТ.
Що відомо про атаку на ТЕЦ "Луч"?
Близько 18:10 у Бєлгородській області було оголошено ракетну небезпеку.
Губернатор Бєлгородської області В'ячеслав Гладков стверджує, що нібито російська протиповітряна оборона "перехопила" повітряні цілі над регіоном. За його словами, загорілись декілька гаражів.
Фото: соцмережі
За даними телеграм-каналу ASTRA, попередньо, в Бєлгороді атаковано ТЕЦ "Луч".
Фото: соцмережі
Бєлгород та область без світла
Наразі частина Бєлгорода без світла. Також є знеструмлення в області. Гладков стверджує, що понад 20 тисяч росіян перебувають без світла.
Топ коментарі
+48 Потужна Потужність
показати весь коментар
08.11.2025 20:35 Відповісти Посилання +32 Alex Rozhenko #597231
показати весь коментар
08.11.2025 20:39 Відповісти Посилання +29 Александр Иванов #592813
показати весь коментар
08.11.2025 20:35 Відповісти Посилання