Пам’ятний знак Десантно-штурмовим військам відкрили у Києві. ФОТОрепортаж
У суботу, 8 листопада, у Києві на Алеї захисників України біля Арки Свободи українського народу, відкрили пам'ятний знак, присвячений Десантно-штурмовим військам Збройних сил України.
Про це командування ДШВ повідомило у соцмережі фейсбук, інформує Цензор.НЕТ.
Деталі відкриття
Участь у відкритті знаку взяли, зокрема, начальник Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенант Андрій Гнатов і командувач Десантно-штурмових військ бригадний генерал Олег Апостол.
Зазначається, що пам’ятний знак, вшановує підрозділи Десантно-штурмових військ, символізуючи вдячність суспільства воїнам-десантникам за їхню мужність та незламність.
"В операції будь-якої складності, перед будь-яким противником, десантники завжди перші. На тих ділянках фронту, в обороні чи наступі - де виконували бойові завдання десантно-штурмові війська, я завжди був впевнений, що задачі будуть виконані не дивлячись на ризики та складність. ДШВ – це воїни з надзвичайними якостями. Мужні, відважні, принципові, безстрашні, перед якими біжить і завжди буде бігти будь-який противник. Дякую кожному і кожній" - сказав в урочистому слові Андрій Гнатов.
Пам'ятний знак був освячений лейтенантом капеланської служби Павлом Кобзарем.
Також учасники дійства вшанували хвилиною мовчання всіх полеглих у війні.
- Нагадаємо, що раніше повідомлялося про те, що полковнику та командиру 7 корпусу десантно-штурмових військ ЗСУ Євгену Ласійчуку присвоєно звання бригадного генерала.
Шикування з фотографіями і обличчями військових, під час відкриття пам'ятного знаку Десантно-штурмовим військам у Києві.
Тиждень тому!!!
В Дніпропетровській області загинули 12 військових та 36 зазнали поранень, а також загинуло 7 цивільних, під час схожого шикування для нагородження.
Не дивуйтеся, що ця прутня продовжується.
Всі дивляться на столицю і на керівництво.
А до цих ідіотів ніяк не може дійти.