9410 відвідувачів онлайн

У Дніпрі припинено діяльність шахрайського кол-центру: "працювало" майже 100 операторів. ФОТОрепортаж

Днями оперативні співробітники відділу боротьби з транскордонною злочинністю Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України, за силової підтримки бійців 10 мобільного прикордонного загону "ДОЗОР", спільно з прокурорами Лівобережної окружної прокуратури міста Дніпра викрили та припинили функціонування масштабного шахрайського кол-центру, що діяв на території міста Дніпро.

Правоохоронці з'ясували, що організатори протиправної діяльності видавали себе за співробітників банківських установ та державних органів, передає Цензор.НЕТ.

Деталі розслідування

Зловмисники телефонували громадянам та шахрайським шляхом отримували конфіденційні дані доступу до банківських рахунків, після чого незаконно списували кошти.

Зняття грошових сум здійснювалося через довірених осіб

У ході санкціонованого обшуку кол-центру вилучено понад 250 одиниць комп’ютерної та телекомунікаційної техніки, яка забезпечувала роботу близько 100 операторів.

Також знайдено чорнові матеріали – підготовлені "скрипти" для введення в оману громадян.

Досудове розслідування триває у межах кримінального провадження, - шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою.

Правоохоронці встановлюють повне коло осіб, причетних до діяльності злочинної схеми, а також ідентифікують потерпілих, яким було завдано матеріальних збитків.

кол-центр

Топ коментарі
+13
Кришу зірвало? Чи заплющували очі поки заносили %? Бо таку араву не замітить тільки сліпий.
показати весь коментар
15.12.2025 19:25 Відповісти
+5
Дніпро і колл-центри - вотчина єрмака.
Ніхто їх і не бачить.
Це щось за "нєдаразумєніє"
показати весь коментар
15.12.2025 19:30 Відповісти
+4
Мер і МВА уху їли - і їли у них під боком!
показати весь коментар
15.12.2025 19:25 Відповісти

Завантаження...