10000 відвідувачів онлайн

Військовослужбовець на Рівненщині наїхав на пішохода та залишив його помирати на узбіччі, - ДБР. ФОТО

Працівники ДБР затримали та повідомили про підозру командиру батареї однієї з військових частин Рівненської області, який вчинив смертельну дорожньо-транспортну пригоду та залишив потерпілого на узбіччі.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Бюро.

Що відомо?

Аварія сталася ввечері 29 січня 2026 року на автотрасі неподалік села Шубків Рівненського району. Військовий, керуючи службовим автомобілем, здійснив наїзд на пішохода, який рухався узбіччям.

  • Унаслідок ДТП 25-річний чоловік дістав тілесні ушкодження, від яких згодом помер. Його тіло виявили лише вранці 30 січня. Призначено експертизи для встановлення точного часу та причини смерті.

Затримання та арешт

Зазначається, що водій залишив місце аварії, не викликав швидку допомогу та не перевірив стан потерпілого. Того ж дня правоохоронці виявили автомобіль із характерними пошкодженнями та встановили особу водія.

Військовому повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 415 Кримінального кодексу України (порушення правил водіння або експлуатації машин, що спричинило загибель потерпілого) та ч. 1 ст. 135 Кримінального кодексу України (залишення в небезпеці). Санкція статті –– до 5 років позбавлення волі.

Йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави.

ДБР затримало військового за смертельну ДТП на Рівненщині
ДБР затримало військового за смертельну ДТП на Рівненщині
ДБР затримало військового за смертельну ДТП на Рівненщині

Топ коментарі
+13
Вообще не факт. На проселочной дороге человек в черном может быть совершенно не виден. В развитых странах если по такой дороге человек шел ночью без светоотражающей одежды - водитель вообще может быть оправдан как человек который ничего не мог поделать в данной ситуации. Конечно, я категорически не поддерживаю оставление пострадавшего без помощи, и виновный конечно же должен понести ответственность, и в этом - в отличии от факта ДТП он виновен априори. Но я как водитель понимаю почему он это сделал, и как работает наш закон в таких случаях. Но еще раз - его поступок я осуждаю.
показати весь коментар
03.02.2026 17:29 Відповісти
+13
Тут "оставление" с последующей смертью, так что должен присесть. Но он может взять и попроситься но "0"...
показати весь коментар
03.02.2026 17:33 Відповісти
+9
Дайте угадаю: свалил потому что бухой біл?
показати весь коментар
03.02.2026 17:26 Відповісти

Завантаження...