12924 відвідувача онлайн

Чоловік, який стріляв у патрульних в Одесі, загинув під час затримання (оновлено). ФОТОрепортаж

Під час спецоперації в Одеській області чоловік відкрив вогонь по бійцях КОРД і був ліквідований у відповідь.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили у Національній поліції України.

"Він не йшов на контакт із перемовником і під час спецоперації застосував зброю проти бійців підрозділу КОРД. Застосування сили було вимушеним - для припинення загрози життю правоохоронців", - йдеться в повідомленні.

Подробиці інциденту

Відомо, що 45-річний одесит перебував у розшуку за порушення правил військового обліку. Під час перевірки документів він почав стріляти з автомата у поліцейських і втік на авто.

Для затримання стрільця в області було введено спеціальну поліцейську операцію. Протягом кількох годин поліцейські встановили місце перебування фігуранта: він переховувався у недобудові. Під час перемовин чоловік з третього поверху почав стріляти по поліцейських, у відповідь бійці КОРД також відкрили вогонь. Фігурант загинув.

У ДБР згодом повідомили, що під час затримання бійцями спецпідрозділу КОРД чоловік знову відкрив вогонь у бік правоохоронців. У відповідь ті застосували зброю. Тіло нападника виявили за допомогою аеророзвідки.

Слідчі Бюро встановлюють усі обставини події, зокрема перевіряють правомірність застосування зброї.

Розпочато провадження за ч. 3 ст. 365 КК України — перевищення влади або службових повноважень.

Що передувало?

В Одесі водій авто відкрив стрільбу по патрульних поліцейських під час перевірки документів.  Унаслідок нападу двоє патрульних зазнали вогнепальних поранень. Наразі їм надається необхідна медична допомога.

Чоловік, який напав на поліцейських і перебував у розшуку, загинув під час затримання
Чоловік, який напав на поліцейських і перебував у розшуку, загинув під час затримання
Чоловік, який напав на поліцейських і перебував у розшуку, загинув під час затримання
Чоловік, який напав на поліцейських і перебував у розшуку, загинув під час затримання
Чоловік, який напав на поліцейських і перебував у розшуку, загинув під час затримання

Топ коментарі
+47
А ЩО САМЕ "обкурений ішак" має зробити, для того щоб той відморозок не стріляв по поліцейським, а відчуваючи свій громодянський обов'язок пішов у армію.
Яка ВАША пропозиція.
показати весь коментар
26.03.2026 08:36 Відповісти
+45
Бездіяльість та усунення від своїх конституційни обовязків обкуреного ішака кожний день приносить сумні результати.
показати весь коментар
26.03.2026 08:30 Відповісти
+44
«Але навіть у стані війни існують правила, яких дотримуються ворожі сторони. Одне з правил, якого дотримуються і Україна і московія - не бити по головам воюючих держав. Московити свято дотримуються цього правили і бережуть нашого Портрета як голку Чахлика Невмирущого. Наш Портрет - справжній подарунок для московитів. Хто крім нашого Портрета ще може так шкодити Україні, як цей вибір українського народу? Хто ще дійде до такого паскудства, як «двушка на маскву» під час знищення цією ж масквою своєї країни і свого народу?»….(С)
https://dl-news.defence-line.org/?p=68765
Армія! Мова! Віра!
Слава Україні!!
показати весь коментар
26.03.2026 08:33 Відповісти

Завантаження...