10296 відвідувачів онлайн

"Укрзалізниця" запустила перший дитячий вагон з Харкова. ФОТОрепортаж

Дитячий вагон від Укрзалізниці

"Укрзалізниця" запустила перший дитячий вагон у складі поїзда сполученням Харків — Івано-Франківськ.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні компанії у Facebook.

Новий вагон курсує у складі поїзда №001/002 "Єдність" і вже з перших рейсів показав повну заповненість. У компанії зазначають, що формат орієнтований на комфортні подорожі родин із дітьми.

Подорож із комфортом: що є у дитячому вагоні

У вагоні облаштовано 36 місць, при цьому до посадки допускаються лише пасажири з дітьми до 14 років. Діти віком до 5 років можуть подорожувати безкоштовно.

Для найменших пасажирів передбачені манежі, сповивальні столики та пристрої для підігріву дитячого харчування. У коридорах встановлено ігрові елементи, зокрема лабіринти та бізіборди, а кожне купе оформлене в окремій тематиці.

"100 відсотків заповненості і 100 відсотків усмішок маленьких пасажирів після непростого дня для Харкова", - написали в "Укрзалізниці".

У вагонах облаштовано спеціальні санвузли з дитячими сидіннями та підставками для ніг. Додатково доступне дитяче меню, яке включає прості та популярні страви.

Дитячий вагон від Укрзалізниці

Дитячий вагон від Укрзалізниці

Дитячий вагон від Укрзалізниці

Графік руху та особливості маршруту

Поїзд №001/002 "Єдність" вирушає з Харкова у парні дні о 18:24 та прибуває до Івано-Франківська наступного дня об 11:27.

У зворотному напрямку відправлення здійснюється у непарні дні о 17:29, а прибуття — о 10:45 наступного дня.

Цей вагон став одним із шести спеціалізованих дитячих вагонів, які планує впровадити "Укрзалізниця". Вони адаптовані для безпечних і зручних подорожей сімей, а також оснащені додатковими пандусами для маломобільних пасажирів.

Топ коментарі
+7
Коли вже запустять нормальні вагони для чоловіків? Без цих скиглячих жінок, без дітлахів...
показати весь коментар
03.05.2026 22:30 Відповісти
+5
Як вже дістали ці "новації" УЗ. Парк вагонів скорочується, потягів все менше, дефіцит квитків все більше. І що робить УЗ? Виводить з загального продажу ще два вагони майже в кожному потягу: жіночий та дитячий. І як же люди їздили десятиріччями всі разом у однакових вагонах і все було добре... На популярні напрямки відкриваю додаток УЗ о 8 ранку за 20 діб до відправлення (початок продажу). І що я бачу? Квитків нема, є тільки жіночі (закінчилися за 4 хв.) та дитячі (закінчилися за 15 хв.) Все! Тепер хиба що можна розраховувати, що хтось на протязі 20 діб здасть квиток або за добу знімуть бронь.
показати весь коментар
04.05.2026 06:17 Відповісти
+4
А замість чаю міцні алкогольні напої або пиво.
показати весь коментар
04.05.2026 00:45 Відповісти

Завантаження...