9194 відвідувача онлайн

Власницю підприємства, яке відремонтувало "будинок уряду ЛНР", затримали у Києві. ФОТОрепортаж

Власницю будівельного підприємства з Луганщини, яка співпрацювала з владою окупантів, затримано у Києві.

Про це повідомила пресслужба Офісу Генпрокурора, передає Цензор.НЕТ.

Що відомо?

Встановлено, що у 2025 році її компанія здійснила ремонтні роботи у так званому "будинку уряду ЛНР", отримавши за це понад 630 тис. грн.

Підприємиця відремонтувала будівлю уряду для рашистів на Луганщині

"У 2023 році через родичів, які залишилися на тимчасово окупованій території, підозрювана, яка проживає у Києві, перереєструвала підприємство за законодавством рф та включила його до системи державних закупівель країни-агресора.

Надалі компанія виконувала роботи на об’єктах окупаційної адміністрації, зокрема проводила будівельно-ремонтні роботи у так званому "будинку уряду лнр". Встановлено, що у 2025 році від діяльності на тимчасово окупованій території підозрювана отримала понад 630 тис. грн", - йдеться в повідомленні.

Підприємиця відремонтувала будівлю уряду для рашистів на Луганщині

Наразі їй повідомлено про підозру у пособництві державі-агресору, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 111-2 КК України).

Суд обрав їй запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Підприємиця відремонтувала будівлю уряду для рашистів на Луганщині

Топ коментарі
+20
скільки таких паскуд вирішили жити в Україні...не дай Бог..
показати весь коментар
04.05.2026 15:41 Відповісти
+15
відчайдушна хвойда, какаразніца..
показати весь коментар
04.05.2026 15:40 Відповісти
+7
Да просто так "какаяразніца", тут явно не пройде, просто так зайти на ремонт будь-яких "державних" установ, а особливо в бондустанах, не можливо, там зазавичай провірені, свої люди працюють
показати весь коментар
04.05.2026 16:01 Відповісти

Завантаження...