СБУ, Нацполіція та прокуратура викрили ще 4 агентів РФ, які займалися підпалами в Україні. ФОТОрепортаж
Служба безпеки, Національна поліція та прокуратура викрили ще 4-х поплічників ФСБ, які виконували замовні підпали у Кіровоградській та Одеській областях.
Як з’ясувало розслідування, завдання російської спецслужби виконували завербовані ворогом місцеві жителі, які шукали "легкі заробітки" у Телеграм-каналах, повідомляє Цензор.НЕТ.
Подробиці
В обмін на обіцянки "швидких" підробітків фігуранти погодилися підпалювати авто Сил оборони за допомогою легкозаймистих сумішей.
Так, на Кіровоградщині "по гарячих слідах" викрито злочинну групу, яка на замовлення ФСБ підпалила два пікапи ЗСУ, що проходили техобслуговування після виконання завдань на фронті.
За матеріалами справи, завдання ворога виконували троє безробітних з Олександрійської громади.
Встановлено, що після підпалу машин фігуранти мали виготовити саморобну бомбу, щоб закласти її під залізничні колії для підриву електропоїзда.
В Одеській області затримано мобілізованого, який самовільно залишив військову частину, а згодом почав виконувати замовні підпали.
Задокументовано, як фігурант намагався знищити вогнем службовий мультівен українських воїнів на території Дачненської громади та зафіксував загоряння на телефонну камеру для звіту РФ.
Перед цим зловмисник провів дорозвідку навколо військового транспорту, сфотографував його та погодив підпал з куратором від ФСБ.
Наразі затриманим повідомлено про підозру відповідно вчинених злочинів за декількома статтями Кримінального кодексу України:
- перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період, вчинене за попередньою змовою групою осіб;
- умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу.
Триває розслідування. Зловмисникам загрожує до 10 років тюрми.


Так це не вплине на здоров'я мізок.