8423 відвідувача онлайн

Патрульна поліція повертається до визволеного Херсону. ВIДЕО

Проєкт "Український Свідок" опублікував кадри з деокупованого Херсону, передає Цензор.НЕТ.

Підрозділ ТОР Управління поліції Херсонської області заїжджав у місто з боку Чорнобаївки.

"Тут були фугаси, все було заміновано. Але тепер можна заїжджати", - розповів поліцейський з позивним Семпай.

Представників Нацполіції вітають місцеві жителі, які плачуть від радості: вони чекали, доки український прапор знову буде майоріти над містом. Поліцейські деблокують будівлю управління Нацполіції, зриваючи з нього напис "Управление ГИБДД в Херсонской области".

Росіяни залишили в місті чимало графіті зі своєю символікою, розбиті машини та деінде триколорні ганчірки. Одна з місцевих жительок розповідає, що окупанти буквально вчора пограбували її магазин. Тепер Нацполіція та військові проводитимуть фільтраційні заходи. Зокрема будуть розміновувати місто, ловити перевдягнених росіян, які не встигли втекти, та повертати місто до нормального життя.

Топ коментарі
+25
Роботи буде валом - з Богом хлопці!
показати весь коментар
12.11.2022 14:10 Відповісти
+18
Вчора на Цензорі було відео як люди в Херсоні кидалися до машин зі сльозами на очах щоб привітати військових , а ті що були в машині почали на них кричати "..дорогу ! " . Я аж оторопів , а потім з тексту стало зрозуміло , що це заїжали херсонські мусора , які з початком війни з'їбалися з Херсона і кинули місто на призволяще . Ті хто завжди вважав людей за бидло повертаються до свого корупційного корита .
показати весь коментар
12.11.2022 14:52 Відповісти
+16
А чого втікли ?
Тероборона загинула....кинули їх
показати весь коментар
12.11.2022 14:12 Відповісти

Завантаження...