10469 відвідувачів онлайн

Мешканці Суджі роблять закупи у магазині: "Нам сказали - мы вас не трогаем, живите спокойно, все хорошо". ВIДЕО

У мережі опублікований відеозапис, на якому двоє мешканців Суджі на Курщині роблять закупи у магазині.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, росіяни запевняють, що у підвалі не ховаються, живуть у будинку і почуваються досить спокійно.

"Нам сказали - мы вас не трогаем, живите спокойно, все хорошо", - кажуть вони.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Момент розстрілу велосипедиста в Бучі. ВIДЕО з безпілотника

Топ коментарі
+31
Это постановочное видео. Невозможно встретить на параше сразу 2-х трезвых свинособак.
показати весь коментар
16.08.2024 13:59 Відповісти
+28
в мене аж сльози в очах... ((( Пригадую наші українські міста під час заходу орків, налякані люди, вбиті, згвалтовані, поранені, розкидані тіла українців по містах та селах, розбомблені домівки знищені магазини...
"братья" орки нас називають??? Ні !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! НЕ БРАТЬЯ !!! Бо ми наче дві різні, не схожі одна на одну, форми життя.
показати весь коментар
16.08.2024 14:03 Відповісти
+25
Ціни в гривнях? По чому Оболонь?
показати весь коментар
16.08.2024 13:39 Відповісти

Завантаження...