Мешканці Суджі роблять закупи у магазині: "Нам сказали - мы вас не трогаем, живите спокойно, все хорошо". ВIДЕО
У мережі опублікований відеозапис, на якому двоє мешканців Суджі на Курщині роблять закупи у магазині.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, росіяни запевняють, що у підвалі не ховаються, живуть у будинку і почуваються досить спокійно.
"Нам сказали - мы вас не трогаем, живите спокойно, все хорошо", - кажуть вони.
Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Момент розстрілу велосипедиста в Бучі. ВIДЕО з безпілотника
"братья" орки нас називають??? Ні !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! НЕ БРАТЬЯ !!! Бо ми наче дві різні, не схожі одна на одну, форми життя.