8198 відвідувачів онлайн

Російський морпіх показує українському дрону плакат із написом "Можно что-нибуть покушать. Сил нету" і здається у полон. ВIДЕО

На Херсонщині російський морпіх здався у полон українському дрону.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про свій намір здатися він повідомив оператора БПЛА плакатом із написом "Можно что-нибуть покушать. Сил нету". 

"Унікальні кадри від військовослужбовців ЗСУ, підписників каналу, які за допомогою важкого дрону "Баба Яга" переконали російського солдата здатися у полон. Андрій Алімов, 22 роки, військовослужбовець 61-ї окремої бригади морської піхоти. Російське командування відправило його на один з островів у Херсонській області з одним сухпайком на 21 день. Натоміть Алімов провів там цілих три місяці, харчувався жабами, корінням очерету й пив воду з Дніпра. Але не здавався й вірив, що його заберуть. Віра зникла, коли його поранило в ногу, а обіцянками про евакуацію годували ще два місяці. Коли нога стала зовсім поганою, він вийшов і здався українському дрону", - йдеться у коментарі до відео процесу здачі у полон.

Топ коментарі
+42
Не виправдав довіри командування -не здох
показати весь коментар
20.09.2024 11:20 Відповісти
+21
Ти зовсім кінчений? Це вони нелюди. А ми - ЛЮДИ. Звісно, якщо ти не відчуваєш себе людиною - то твоя справа. Але не лізь з своїма збоченнями до ЛЮДЕЙ, вцмоктав, мразота?

Ну і, звісно, цей відос значно дієвіший на кацапів, ніж будь-які спроби залякування. Обіцянкою відрізання всіх виступаючих частин тіла під час полону в ЗСУ їхні командири якраз і стимулюють отаких ідіотів, як цей "Андрєй", жерти жаб і "триматись" попри брехню і невиконання обіцянок командирів.
показати весь коментар
20.09.2024 11:32 Відповісти
+16
Нє... краще б застрелився. Йому ж палітрук 100% інструкцію дав. Нєєє с...ка, "кушать захатєл". Що це взагалі за фігня??? Їдуть не здихати за царя-батюшку, а в пансіонат блін.
показати весь коментар
20.09.2024 11:27 Відповісти

Завантаження...