Російський морпіх показує українському дрону плакат із написом "Можно что-нибуть покушать. Сил нету" і здається у полон. ВIДЕО
На Херсонщині російський морпіх здався у полон українському дрону.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про свій намір здатися він повідомив оператора БПЛА плакатом із написом "Можно что-нибуть покушать. Сил нету".
"Унікальні кадри від військовослужбовців ЗСУ, підписників каналу, які за допомогою важкого дрону "Баба Яга" переконали російського солдата здатися у полон. Андрій Алімов, 22 роки, військовослужбовець 61-ї окремої бригади морської піхоти. Російське командування відправило його на один з островів у Херсонській області з одним сухпайком на 21 день. Натоміть Алімов провів там цілих три місяці, харчувався жабами, корінням очерету й пив воду з Дніпра. Але не здавався й вірив, що його заберуть. Віра зникла, коли його поранило в ногу, а обіцянками про евакуацію годували ще два місяці. Коли нога стала зовсім поганою, він вийшов і здався українському дрону", - йдеться у коментарі до відео процесу здачі у полон.
Ну і, звісно, цей відос значно дієвіший на кацапів, ніж будь-які спроби залякування. Обіцянкою відрізання всіх виступаючих частин тіла під час полону в ЗСУ їхні командири якраз і стимулюють отаких ідіотів, як цей "Андрєй", жерти жаб і "триматись" попри брехню і невиконання обіцянок командирів.