9048 відвідувачів онлайн
11 037 27

Двоє десантників 79 ОДШБр взяли в полон 14 окупантів. ВIДЕО

Двоє бійців 79 окремої десантно-штурмової бригади взяли в полон 14 військових армії РФ.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на 79 окрему десантно-штурмову Таврійську бригаду.

Як десантники зайшли на ворожу позицію

"Штурмова група 79 ОДШБр підходить впритул до однієї з російських позицій. Перед тим по противнику вдало відпрацювали пілоти ударних дронів — після інтенсивного і тривалого нальоту окупанти забиваються в тісний бліндаж і не висовують носа з укриття.

Таким чином двом штурмовикам 79-ки вдається досягнути абсолютної раптовості — вони кидають гранати просто до входу у ворожий бліндаж", - розповідають у бригаді.

Окупанти обрали життя

Перелякані окупанти тут же кидають зброю і піднімають руки. На той час, як виявилось, на позиції було аж 14 окупантів. Вони обрали життя, а не смерть — і наші десантники їм не відмовили.

На унікальних кадрах з нічних дронів бачимо, як двоє наших десантників фактично строєм виводять російських солдатів у полон. Блискуча і героїчна робота.

Нагадаємо, у п'ятницю, 27 грудня, розвідка Південної Кореї підтвердила, що українські війська захопили першого пораненого північнокорейського солдата на Курському напрямку.

Топ коментарі
+34
Справжні Козаки. Слава героям.
показати весь коментар
04.01.2025 20:31 Відповісти
+29
Велетні!!!! Слава ЗСУ!!!!!
показати весь коментар
04.01.2025 20:32 Відповісти
+24
Які ж Вправні Герої наші Воїни!!!
показати весь коментар
04.01.2025 20:33 Відповісти

Завантаження...