8641 відвідувач онлайн

"Слуга народу" Скороход закликала не вбивати росіян, а закінчити війну і забрати з фронту українських військовослужбовців. ВIДЕО

Народна депутатка Анна Скороход назвала "хворою" нещодавно озвучену міністром оборони Михайлом Федоровим стратегічну ціль України – завдавати ворогу до 50 тисяч втрат щомісяця.

Про це вона сказала на своїй фейсбук-сторінці, повідомляє Цензор.НЕТ.

Скороход критикує, запропоновану Федоровим стратегію 

"Михайло Федоров - новий міністр оборони заявив, що стратегічною ціллю для України і для Міністерства оборони є вбивати 50 тисяч росіян щомісяця. Вам не здається, що у нас якась стратегія хвора? Вам не здається, що стратегія має бути закінчення війни, обмін всіх наших військовополонених, повернення і розшук всіх безвісти зниклих і повернення з фронту хлопців, які вже просто морально і фізично стомилися? Закінчення того терору, який зараз відбувається. Чому ми всі сидимо без світла, без води, без тепла, а у нас стратегія вбивати 50 тисяч росіян?", - заявила парламентарка.

Скороход також піддала сумніву, що ЗСУ щомісяця знищують 35 тисяч загарбників. 

"І скажіть, ось ці цифри, що ми підтверджено знищуємо ворога в кількості 35 тисяч щомісяця, вам не здається, що якби було так, то російської армії уже не існувало б. Вона просто закінчилася б. А хтось говорить про те, а які у нас втрати? І скільки це все ще буде продовжуватися? Хтось говорить, що ми не забираємо тіла? Чи не здається нам всім, що у нас стратегії і пріоритети мають бути інші?", - задалася питаннями нардепка. 

Що передувало

Топ коментарі
+93
Ось і розкрилася московська зозуля
показати весь коментар
21.01.2026 19:41 Відповісти
+59
ці зелені мразі тупо зовсім берегів не бачать
коли почнемо вішати?
показати весь коментар
21.01.2026 19:40 Відповісти
+57
скороход - кацапська хвойда....
показати весь коментар
21.01.2026 19:41 Відповісти

Завантаження...