10568 відвідувачів онлайн

Гелікоптер Ка-32 спалено на аеродромі у Москві. Він належав Міноборони РФ, - ГУР МО. ВIДЕО

Про це повідомили у ГУР МО, інформує Цензор.НЕТ.

Зазначається, що аеродром належить Міноборони РФ та експлуатується спільно з підприємством "Газпромавіа", що входить до структури ВАТ "Газпром".

"Знищена одиниця авіаційної техніки використовувалась державою-агресором в інтересах московського авіаційного центру, зокрема ― для підтримки операцій російської окупаційної армії", - йдеться у повідомленні ГУР.

Топ коментарі
+21
Бейте по Москве и война закончится через 2 часа с полным выводам российских войск!
показати весь коментар
26.04.2024 14:52 Відповісти
+18
Камера! Мотор! Начали! Абдулла, поджигай!
показати весь коментар
26.04.2024 14:51 Відповісти
+11
Вкрали обладнання -рештки спалили.
показати весь коментар
26.04.2024 14:52 Відповісти

Завантаження...