11665 відвідувачів онлайн

Окупант застерігає росіян від війни: "Заработал он, короче дох#я он заработал – груз 200 стал. Трупов здесь дох#ища". ВIДЕО

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм-канал Бутусов Плюс.

"Ласкаво просимо до пекла", - звертається він до тих, хто в російському тилу "нічого не знає про справжню війну", уявляючи в голові картинки з Другої світової війни.

"Заробив він, коротше дох#я він заробив – 200 він став. Трупів тут дох#я. І серед цих трупів ви можете також опинитися. Пі#дец як тут страшно", - каже росіянин.

Топ коментарі
+24
Та всі ви, рашисти, "груз 200" з дня народження!
показати весь коментар
03.05.2024 13:52 Відповісти
+18
я поняв, вся суть цього монологу - не здаватися в полон,
ато **** загодують до ожиріння
показати весь коментар
03.05.2024 14:01 Відповісти
+14
Можна глянути наступне відео, де цей глист стає харошим русскім?
показати весь коментар
03.05.2024 13:59 Відповісти

Завантаження...