9709 відвідувачів онлайн

П’ятеро окупантів з плакатом і білою шматиною у руках виходять із лісу здаватися у полон. ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ, у мережі опублікований відеозапис, на якому окупанти виходять із лісу. Один із них тримає у руках білу шматину і плакат із якимось написом.

Топ коментарі
+39
А яка природа у нас гарна. От тільки це живе сруске лайно на ньому зайве.
показати весь коментар
24.05.2024 12:43 Відповісти
+34
Не думав що у лаптеногіх ще залишилися мізки
показати весь коментар
24.05.2024 12:43 Відповісти
+16
Хресна хода пішла не за планом.
показати весь коментар
24.05.2024 12:44 Відповісти

Завантаження...