П’ятеро окупантів з плакатом і білою шматиною у руках виходять із лісу здаватися у полон. ВIДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, у мережі опублікований відеозапис, на якому окупанти виходять із лісу. Один із них тримає у руках білу шматину і плакат із якимось написом.
Топ коментарі
+39 Старый зольдат
показати весь коментар
24.05.2024 12:43 Відповісти Посилання +34 ДенКо
показати весь коментар
24.05.2024 12:43 Відповісти Посилання +16 MausMike
показати весь коментар
24.05.2024 12:44 Відповісти Посилання