8076 відвідувачів онлайн

Воїни 110-ї ОМБр збили черговий російський штурмовик Су-25. Це вже шостий за місяць. ВIДЕО

Про це йдеться у повідомленні на сторінці 110-ї ОМБр у фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

"Вічно можна дивитися на три речі: як горить вогонь, як тече вода і як зенітники 110 ОМБр розносять в шмаття російські літаки. Ви зараз, певно, задаєтесь питанням: "що, знову?". Відповідаємо: це фантастика, але так! Знову наші хлопці прибили черговий ворожий Су-25!" - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 18 травня 2024 року стало відомо, що воїни 110-ї ОМБр збили ще один російський штурмовик Су-25, четвертий за місяць. 23 травня стало відомо, що бійці 110-ї ОМБр ліквідували ще один російський штурмовик Су-25.

Топ коментарі
+46
показати весь коментар
25.05.2024 19:29 Відповісти
+33
щоб ручки не боліли! Дякую!!
показати весь коментар
25.05.2024 19:28 Відповісти
+29
Молодцi!!! Дякуэмо!!!
показати весь коментар
25.05.2024 19:33 Відповісти

Завантаження...