11773 відвідувача онлайн

Безлюдна руїна: "освобожденный" окупантами Бахмут з висоти пташиного польоту. ВIДЕО

Бійці 24-го ОШБ "Айдар" опублікували відеозапи, на якому зафільмований "освобожденый" окупантами Бахмут з висоти пташиного польоту.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі видно, що колись багатотисячне місто ущент розбомблене і майже повністю безлюдне.

"Нашому дрону вдалося подолати бар'єр у вигляді ворожих РЕБів і зняти кадри з міста, де проживали більше 70 000 людей. Сьогодні назва міста асоцюється лише з пам'яттю про полеглих побратимів і невинних цивільних. Місто, де колись на вулицях грали діти, сьогодні - бетонний привид", - пишуть бійці у коментарі до відео.

Топ коментарі
+13
Вот так должна выглядеть, например, подмосковная Истра...
показати весь коментар
13.06.2024 12:49 Відповісти
+10
Единственный не депрессивный город на Донбассе был. Даже Донецк курил бамбук в сторонке. Пришла русня и этого города больше нет
показати весь коментар
13.06.2024 12:53 Відповісти
+10
Бахмут самый ухоженный и прилизанный город был во всей Донецкой и Луганской областях...Не чета многим...Постоянно развивающийся,строящийся,обновляющийся-цветущий...Это Вам не убогая Константиновка,задроч... Дружковка или Славянск....Самый старый город области-1571г-"Донецкий Львов"-уничтожили тварюки....Чтоб все,чья нога из параши топтала и разрушала там,сдохли до единого всем своим родом и были прокляты на века!
показати весь коментар
13.06.2024 13:26 Відповісти

Завантаження...