10526 відвідувачів онлайн

Російський солдат вистрілив собі в голову з автомата біля Вовчанська. ВIДЕО

Російський солдат вистрілив собі в голову з автомата біля Вовчанська Харківської області.

Це зафільмували бійці 36-ої окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського, передає Цензор.НЕТ.

Топ коментарі
+24
Сначала выстрели в голову друга, а потом уже в свою. Не только твоей семье хочется белую ладу
показати весь коментар
22.06.2024 14:27 Відповісти
+20
2 пункт не промывка мозгов, а леденящий ужас перед ВСУ. Московиты видят и сами активно участвуют в зверствах. Московиты как и любой садист до смерти бояться, что с ними сделают то же самое, вот и свмовыпиливаются.
показати весь коментар
22.06.2024 14:34 Відповісти
+19
краща підборка https://x.com/i/status/1803706767609626866 тут .

показати весь коментар
22.06.2024 14:30 Відповісти

Завантаження...