Російський солдат вистрілив собі в голову з автомата біля Вовчанська. ВIДЕО
Російський солдат вистрілив собі в голову з автомата біля Вовчанська Харківської області.
Це зафільмували бійці 36-ої окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського, передає Цензор.НЕТ.
Топ коментарі
+24 Igor #591922
показати весь коментар
22.06.2024 14:27 Відповісти Посилання +20 Мрачный скептик
показати весь коментар
22.06.2024 14:34 Відповісти Посилання +19 Urs
показати весь коментар
22.06.2024 14:30 Відповісти Посилання