Батьки посадили на ланцюг 11-річну дочку, тепер їм загрожує в'язниця. ВIДЕО
Мати, її співмешканець і подруга посадили дівчинку на ланцюг, щоб та не тікала, коли дорослі випивають. Їм пред'явили звинувачення в тортурах.
Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на Білгород-Дністровський відділ поліції в Одеській області.
Інцидент стався в квітні. Тоді сусіди розповіли поліцейським, що мати побила дівчинку, тому що та без дозволу пішла додому з гостей, де дорослі випивали.
Слідство розпочали за ст. 125 ККУ (легкі тілесні ушкодження). Поліцейські з'ясували, що дівчинку не тільки били, а й саджали на ланцюг, щоб вона не тікала з дому.
"І ставлення до цього має не тільки 42-річна мати дитини, а й її 40-річний співмешканець, який прилаштував ланцюг до дивана, і 41-річна подруга, за порадами якої ті вдалися до такого методу "виховання", - розповів начальник слідчого відділу Білгород-Дністровського ОП Павло Гавришко.
Мати дівчинки розповіла поліцейським, що ланцюг взяли в сараї, за допомогою дриля просвердлили дірку в спинці ліжка і прив'язали дитину.
"Тому що вона знову втече, бо вона говорила: а я все одно втечу!" - пояснила свої дії мати дівчинки.
Дії дорослих перекваліфікували на ч.2 ст.127 (катування) Кримінального кодексу. Всім трьом пред'явили підозри, їм загрожує від 5 до 10 років за ґратами.
Дії матері також кваліфіковані ще й за ст. 166 (Злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування).
Раніше жінку не раз притягували до відповідальності за неналежне виконання батьківських обов'язків.