5554 відвідувача онлайн

Протестувальники-мінчани зламали міліцейський водомет. ВIДЕО

Учасники масової акції в центрі Мінська зламали водомет, і той почав поливати міліціонерів.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

За словами очевидців, водомет обступили кілька десятків людей. Вони зняли з нього каністри з фарбувальною рідиною і вилили її на дорогу.

Після цього водомет вийшов із ладу. Він пустив струмінь води вгору, розвернувся, попрямував у бік позицій силовиків і облив їх.

Ще у одного водомета, який використовувався проти протестувальників на проспекті Переможців, теж виникли проблеми. Машина пустила потужний струмінь води, тієї ж миті з неї злетіли баки з фарбувальною рідиною і металеві конструкції.

Водомет продовжив рух, залишивши фрагменти, що відвалилися,  на проїжджій частині.

У Мінську в неділю відбувається чергова акція протесту, що отримала назву серед опозиціонерів "Марш визволення політв'язнів".

Раніше мінська міліція підтвердила застосування водомета проти учасників несанкціонованої акції протесту в центрі міста.

Топ коментарі
+20
Синий кит по-беларусски.
показати весь коментар
04.10.2020 16:43 Відповісти
+19
А шо ти так підгорів?
показати весь коментар
04.10.2020 16:46 Відповісти
+18
Почнуться морози-перейдуть на коктейлі,щоб омон не мерзнув
показати весь коментар
04.10.2020 16:54 Відповісти

Завантаження...