Протестувальники-мінчани зламали міліцейський водомет. ВIДЕО
Учасники масової акції в центрі Мінська зламали водомет, і той почав поливати міліціонерів.
Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на "Інтерфакс-Україна".
За словами очевидців, водомет обступили кілька десятків людей. Вони зняли з нього каністри з фарбувальною рідиною і вилили її на дорогу.
Після цього водомет вийшов із ладу. Він пустив струмінь води вгору, розвернувся, попрямував у бік позицій силовиків і облив їх.
Ще у одного водомета, який використовувався проти протестувальників на проспекті Переможців, теж виникли проблеми. Машина пустила потужний струмінь води, тієї ж миті з неї злетіли баки з фарбувальною рідиною і металеві конструкції.
Водомет продовжив рух, залишивши фрагменти, що відвалилися, на проїжджій частині.
У Мінську в неділю відбувається чергова акція протесту, що отримала назву серед опозиціонерів "Марш визволення політв'язнів".
Раніше мінська міліція підтвердила застосування водомета проти учасників несанкціонованої акції протесту в центрі міста.