Сотні жінок вийшли на вулиці Мінська з квітами. ВІДЕО+ФОТОрепортаж
У столиці Білорусі Мінську на вулиці вийшли сотні дівчат із квітами, але вони не об'єднувалися в колону. Увечері мінчани проводили заходи у дворах - із музичними виступами і чаюванням.
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на TUT.BY, у багатьох випадках обійшлося без візиту силовиків.
На акцію протесту вийшли студенти МДЛУ - біля входу в один із корпусів університету вони співали і читали вірші. Студенти і викладачі держуніверситету випустили відеозвернення у зв'язку зі звільненням Світлани Волчек і спробами адміністрації вузу перешкодити студентським акціям солідарності.
Водночас біля площі Свободи в Бресті відбувся провладний мітинг, хода пройшла до Брестської фортеці.
За інформацією правозахисної організації "Вясна", відбулись обшуки в будинках і затримання кількох журналістів та активістів.










