5402 відвідувача онлайн

Сотні жінок вийшли на вулиці Мінська з квітами. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

У столиці Білорусі Мінську на вулиці вийшли сотні дівчат із квітами, але вони не об'єднувалися в колону. Увечері мінчани проводили заходи у дворах - із музичними виступами і чаюванням.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на TUT.BY, у багатьох випадках обійшлося без візиту силовиків.

Сотні жінок вийшли на вулиці Мінська з квітами 01
Сотні жінок вийшли на вулиці Мінська з квітами 02
Сотні жінок вийшли на вулиці Мінська з квітами 03
Сотні жінок вийшли на вулиці Мінська з квітами 04

Сотні жінок вийшли на вулиці Мінська з квітами 05
Сотні жінок вийшли на вулиці Мінська з квітами 06
Сотні жінок вийшли на вулиці Мінська з квітами 07
Сотні жінок вийшли на вулиці Мінська з квітами 08

Сотні жінок вийшли на вулиці Мінська з квітами 09
Сотні жінок вийшли на вулиці Мінська з квітами 10
Сотні жінок вийшли на вулиці Мінська з квітами 11

На акцію протесту вийшли студенти МДЛУ - біля входу в один із корпусів університету вони співали і читали вірші. Студенти і викладачі держуніверситету випустили відеозвернення у зв'язку зі звільненням Світлани Волчек і спробами адміністрації вузу перешкодити студентським акціям солідарності.

Водночас біля площі Свободи в Бресті відбувся провладний мітинг, хода пройшла до Брестської фортеці.

За інформацією правозахисної організації "Вясна", відбулись обшуки в будинках і затримання кількох журналістів та активістів.

Топ коментарі
+47
Белмайдан здох: сотни тысяч, десятки тысяч, тысячи, вот уже сотни пошли. Дальше - одна женщина вышла на марш в Минске...Ходуны в никуда
показати весь коментар
03.10.2020 22:59 Відповісти
+22
Цветоголовые.
показати весь коментар
03.10.2020 22:56 Відповісти
+18
Их дубинками до посинения, а они с цветочками, видосиками, сэлфи и мемасиками. Счастливые люди
показати весь коментар
03.10.2020 23:01 Відповісти

Завантаження...