Український десантник із ПЗРК збив уже два російські Су-34. ВIДЕО
Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомило у Facebook Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.
В одному з районів виконання завдань український військовий 81 окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗСУ знищив два російських винищувачі Су-34.
Український захисник зумів ліквідувати новісінькі російські бомбардувальники власноруч пострілами із системи ПЗРК.
Десантнику вдалося поцілити у ворожий літак на висоті 2 тисяч метрів, після чого повітряне судно вибухнуло в повітрі.
"Виявивши повітряну ціль на висоті близько двох тисяч метрів, я здійснив бойовий пуск, в результаті якого літак вибухнув у повітрі. Через день, наше "полювання" також було вдалим, іншу "Сушку" спіткала така сама участь", – розповів десантник.
Я завжди була переконана у їхній силі та витривалості. Навіть думки про поразку зсу не виникало.
А все тому, що українці вміють воювати і перемагати. В генах закладено.