9434 відвідувача онлайн

Росія застосовує касетні боєприпаси, бомбардуючи цивільні об'єкти в Маріуполі, - WSJ. ВIДЕО

Американська Wall Street Journal підтвердила дані про те, що російські окупанти використовують касетні боєприпаси при бомбардування цивільних об'єктів в Маріуполі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в спеціальному сюжеті. Видання публікує записи та фото, що підтверджують неодноразове використання касетних бомб.

Топ коментарі
+3
Это не люди, это приматы какого-то нового рода, не имеющие с людьми ничего общего.
И не надо путать их с "фашистами" - МНОГО ЧЕСТИ...
показати весь коментар
07.04.2022 11:46 Відповісти
+2
ще один доказ в копілочку для суду в Гаазі
показати весь коментар
07.04.2022 11:36 Відповісти
+2
ВРЯТУЙТЕ МАРІУПОЛЬ !!!
показати весь коментар
07.04.2022 12:10 Відповісти

Завантаження...