9562 відвідувача онлайн

Росіяни обстріляли прикордонників на Чернігівщині. ВIДЕО

На кордоні з Росією, контроль за яким повертають українські прикордонники, зберігається небезпека ворожих обстрілів.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє на сторінці у фейсбуці голова ДПСУ Сергій Дейнеко.

Зокрема, за словами головного прикордонника України, напередодні на Чернігівщині фіксувався вогонь з гранатометів і стрілецької зброї, що відкривали росіяни з боку свого пункту пропуску "Погар".

Також залишається небезпека мінування місцевості, тому військові діятимуть вкрай обережно.

Дейнеко оприлюднив також відео знищеної російськими окупантами інфраструктури у пункті пропуску "Вільча" Київської області, що на ділянці з Білоруссю, куди нещодавно повернулись українські захисники кордону.

Топ коментарі
+38
İslamic Front/Фронт Ислама
@Islamicfront1
·
22 год
✔️Участников автопробега в Берлине , в поддержку вторжения России в Украину ,депортируют в родное отечество. Всего50 человек .
😀Впереди участники Ганновера.
показати весь коментар
14.04.2022 14:40 Відповісти
+20
Только вчера говорил, что не столбики ставьте, а перекапывайте дороги и заваливайте деревьями, стройте оборонительные блиндажи и укрепления. Пока орки не вернулись. В ближайшие 50 лет нам КПП на границе с Рашкой и Беларашкой не понадобятся.
показати весь коментар
14.04.2022 14:40 Відповісти
+9
сподіваюсь у відповідь кацапопотворам відіслали трохи свинцю.
показати весь коментар
14.04.2022 14:38 Відповісти

Завантаження...