7532 відвідувача онлайн

Окупанти випалюють українське село з важкої вогнеметної системи ТОС-1А "Солнцепек". ВIДЕО

Російські окупанти застосували важку вогнеметну систему ТОС-1А "Солнцепек" для обстрілу українського населеного пункту.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис атаки загарбників опублікований в соцмережах. На запису зафіксовано щонайменше п'ять вибухів.

Топ коментарі
+106
Главное чтобы небыла ескалации.... Куда ***** еще больше ескалации? Кто там хочет примириться с етими выродками? И почему мы не можем даже получить дальнобойную артиллерию чтобы защитить себя от етого оружия массового поражения
показати весь коментар
27.05.2022 14:02 Відповісти
+79
Гірше - Рашиссти.
показати весь коментар
27.05.2022 14:07 Відповісти
+70
Та гітлерівці вже відпочивають. Аматори.
показати весь коментар
27.05.2022 14:07 Відповісти

Завантаження...