Окупанти випалюють українське село з важкої вогнеметної системи ТОС-1А "Солнцепек". ВIДЕО
Російські окупанти застосували важку вогнеметну систему ТОС-1А "Солнцепек" для обстрілу українського населеного пункту.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис атаки загарбників опублікований в соцмережах. На запису зафіксовано щонайменше п'ять вибухів.
Топ коментарі
+106 Green sheet
показати весь коментар
27.05.2022 14:02 Відповісти Посилання +79 Aleksiey Ykropovich
показати весь коментар
27.05.2022 14:07 Відповісти Посилання +70 Garry Grant
показати весь коментар
27.05.2022 14:07 Відповісти Посилання
Кто там хочет примириться с етими выродками? И почему мы не можем даже получить дальнобойную артиллерию чтобы защитить себя от етого оружия массового поражения