Доступ до води мають лише 3% маріупольців, - Андрющенко. ВIДЕО
Про це у Telegram повідомив радник мера Петро Андрющенко, передає Цензор.НЕТ.
"Проблема води залишається головною проблемою міста. Маріупольці змушені зранку долати кілометри, аби потрапити в черги в пунктах набору води. Якщо пощастить набрати. Воду збирають скрізь, включаючи каналізаційні колодязі, де з’явилась вода після експериментів з водопостачанням. Вода мінімально-допустимої якості в місті недоступна. Взагалі доступ до води мають до трьох процентів маріупольців", - розповів Андрющенко.
Топ коментарі
+4 Sergii Ustim
показати весь коментар
04.07.2022 13:44 Відповісти Посилання +3 Oleksiy Burkovskyy #461046
показати весь коментар
04.07.2022 13:27 Відповісти Посилання +2 Yuri Gromov
показати весь коментар
04.07.2022 13:49 Відповісти Посилання