8063 відвідувача онлайн

Рашисти почали ексгумацію першого масового поховання в окупованому Маріуполі, - Андрющенко. ВIДЕО

Про це у Telegram повідомив радник мера Петро Андрющенко, інформує Цензор.НЕТ.

"Сьогодні окупаційна влада розпочала ексгумацію першого масового поховання в районі кладовища Некрополь. Там, де було поховано людей з ідентифікацією нашою владою та нашими медиками. Ексгумацію проводить слідчий комітет.

Якщо присутні близькі та рідні, то їм обіцяють окрему могилу на Старо-Кримському кладовищі. Однак, лише після знущання в моргу на Метро та в черзі за труною. В кого близьких немає або вони не присутні - прямий шлях в братську могилу в Старому Криму. Без ідентифікації, без окремої могили, без натяку на людяність", - наголосив Андрющенко.

Топ коментарі
+11
почуяли падлы, что жаренным пахнет....., начали прятать концы в воду......
показати весь коментар
12.07.2022 17:30 Відповісти
+6
Чекайте сволота,ми повернемось
показати весь коментар
12.07.2022 17:48 Відповісти
+4
Обов'язково.
показати весь коментар
12.07.2022 17:52 Відповісти

Завантаження...