Мешканець визволеного Високопілля на Херсонщині вітає піхотинців ЗСУ: "Слава Україні! Дякуємо вам!". ВIДЕО
Мешканець визволеного Високопілля на Херсонщині, проїжджаючи повз піхотинців ЗСУ на велосипеді, привітав їх гаслом "Слава Україні" та подякував.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис вітання від місцевих мешканців бійці опублікували в соцмережі.
Топ коментарі
+29 Микола #534888
показати весь коментар
06.09.2022 11:33 Відповісти Посилання +21 drowsy_cat
показати весь коментар
06.09.2022 11:36 Відповісти Посилання +17 Валентина Саюн #523841
показати весь коментар
06.09.2022 11:34 Відповісти Посилання