6458 відвідувачів онлайн

Мешканець визволеного Високопілля на Херсонщині вітає піхотинців ЗСУ: "Слава Україні! Дякуємо вам!". ВIДЕО

Мешканець визволеного Високопілля на Херсонщині, проїжджаючи повз піхотинців ЗСУ на велосипеді, привітав їх гаслом "Слава Україні" та подякував.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис вітання від місцевих мешканців бійці опублікували в соцмережі.

Топ коментарі
+29
Слава УКРАИНЕ... ЗСУ - это меч УКРАИНЫ... это меч каждого из Нас..
показати весь коментар
06.09.2022 11:33 Відповісти
+21
"Четвьорте вересняа!" (с) Шоб вони всі були живі-здорові.
показати весь коментар
06.09.2022 11:36 Відповісти
+17
Доброго дня, ми з України.
показати весь коментар
06.09.2022 11:34 Відповісти

Завантаження...