У Дніпрі спалахнула підстанція, частина міста без світла. ВІДЕО+ФОТО
Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на місцеві телеграм-канали.
За їх даними, пожежа на енергетичному об'єкті сталася у районі Діївка. Через що зникла електроенергія у Діївці та на житловому масиві Західний. Причини та обставини пожежі - невідомі.
Наразі інформації від місцевих рятувальників немає.
У телеграм-каналах місцеві жителі публікують відео та фото з місця події, на яких видно чорний густий дим, що здіймається над містом. Стовп диму видно за декілька метрів від місця пожежі. Перед цим місцеві чули звуки вибухів. Тривоги у той час не було.


и так запчастей (скажем так) не густо...