8709 відвідувачів онлайн

Снайпер-прикордонник знешкодив двох піхотинців РФ на Бахмутському напрямку. ВIДЕО

Снайпер-прикордонник з позивним "Одеса" знищив російського окупанта, а іншого знешкодив на Бахмутському напрямку.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відео опублікувала Держприкордонслужба.

"Після кількох годин спостереження прикордонник з позивним "Одеса" помітив двох бійців противника, які рухалися до своїх позицій.

Одним пострілом з української гвинтівки UAR-10 снайпер зняв першого ворога та кількома наступними знешкодив другого противника", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+15
"....Снайпер ліквідував російського загарбника..." ?
Я двох хробаків нарахував)))
показати весь коментар
25.02.2024 12:41 Відповісти
+8
1-й кацап втрое лучше 2-го. Ему хватило 1-й пули. Зато 2-й сдох уставшим.
показати весь коментар
25.02.2024 13:14 Відповісти
+4
Ви знову наплутали. відео на Цензорі місяць назад, тільки не запорізький напрямок, а поблизу Бахмуту, і снайпер не "Литовець", а "Одеса". https://m.censor.net/ua/news/3468423/******************************************************
показати весь коментар
25.02.2024 12:51 Відповісти

Завантаження...