Морпіхи знищили російську пускову установку "Ланцет" на Херсонському напрямку. ВIДЕО
Біля Раденська на Херсонщині морпіхи 140-го окремого розвідувального батальйону та 38-ї окремої бригади знищили мобільну пускову установку "Ланцет".
Відео зі знищенням було опубліковано пресслужбою 38-ї окремої бригади морської піхоти України, передає Цензор.НЕТ.
Зазначається, що завдяки аеророзвідникам вдалося помітити мобільну пускову установку, яка була змонтована на базі вантажівки КАМАЗ 4310. Загалом у кузові було 3 баражуючі боєприпаси типу "Ланцет". Після запуску одного із них, вантажівка рушила до укриття.
Російські військові намагалися замаскувати машину під деревами, йдеться в повідомленні. Знищення відбулось у 20 кілометрів від лінії фронту.
Топ коментарі
+13 ОсвальдКоблпот #588757
показати весь коментар
26.02.2024 18:47 Відповісти Посилання +10 Vladimir Cherkasov
показати весь коментар
26.02.2024 18:48 Відповісти Посилання +7 время
показати весь коментар
26.02.2024 19:07 Відповісти Посилання