9438 відвідувачів онлайн

Воїни 25 ОПДБр FPV-дроном знищили російську БМП-3. ВIДЕО

Бійці 25-ої повітрянодесантної Січеславської бригади ДШВ дроном-камікадзе знищили російську БМП-3.

Відповідне відео опублікував телеграм-канал Оперативний ЗСУ, інформує Цензор.НЕТ.

Топ коментарі
+4
видно, що ведеться вогонь із БМП - екіпаж був на місці, але уже на концерті кабздона завдяки десантникам 25-ї!
показати весь коментар
28.02.2024 19:07 Відповісти
+3
@BulbaStepan
Після захопленя Авдіївки окупанти просунулися більш ніж на 7 км.
Захопили: Степове,Северне,Ласточкине,Побєда..
Наші війська,що відступили, відійшли... в поля.. Тобто НІХТО НЕ ГОТУВАВ ФОРТИФІКАЦІЙНІ УКРІПЛЕННЯ!
Самі солдати риють собі окопи-бліндажи лопатами-кирками.
Стуація на цій ділянці фронту значно погіршилася. Саме цього й добивався zрадник zеленський та його друг-агент коzирь звільненням ВСЬОГО ГЕНШТАБУ, майж ВСЬОГО ГЕНЕРАЛІТЕТУ. Абсолютно очевидно - zрадницькі дії zеленського-єрмака спрямовані на військовий програш України у війні з московією
показати весь коментар
28.02.2024 19:03 Відповісти
+2
Дуже гарний фейерверк!
показати весь коментар
28.02.2024 19:04 Відповісти

Завантаження...