8188 відвідувачів онлайн

Окупант застрелився на полі бою поблизу Мар’їнки на Донеччині. ВIДЕО

У мережі опублікований відеозапис, на якому окупант пустив собі кулю в голову зі свого автомата.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, момент самогубства зафільмували оператори БПЛА "Гаруда" 46-ї ОАБр поблизу Мар'їнки на Донеччині.

Топ коментарі
+20
самый дебильный кацапский квест "народа побежателя":
- добираться сотни-тысячи километров скотовозами с другой, такой же бесправной, худобой из мокшанских ыбеней, мерзнуть-голодать-копать-таскать-вкалывать, получать от своих же пзды (за то за сё), беречь или терять свою жопу от "зэков-кадыровцев", жить-спать в говне (своём и чужом), быть кинутым на бабло-зряплату, от безысходности пойти в банзай-атаку и в конце застрелиться...
- дарвинисты нервно, в непонятках, плачут в сторонке наблюдая броуновское движение этой тупиковой ветви развития кацапского гомункула-людоеда
показати весь коментар
21.03.2024 12:59 Відповісти
+15
Правильний вибір!
показати весь коментар
21.03.2024 12:41 Відповісти
+15
там все куди простіше. вони йдуть на штурми обдовбані амфетамінами. а може і регулярно на цьому сидять. це виснажує мозок і всю нервову систему. тому, коли дія наркоти проходить, мозок не може компенсувати нестачу гормонів. звідси надзвичайно глибока депресія і страхи, які підсилюються оточуючим виглядом, кишками, м'ясом. при цьому якшо тіло отримало поранення - то ще й не здатне боротися з болем (адже годину-дві назад ше ніякого болю не відчувалося). тому і не витримують. але, нажаль, не всі.
показати весь коментар
21.03.2024 13:12 Відповісти

Завантаження...