8757 відвідувачів онлайн

Бійці 72 ОМБр знищили російського наземного робота на полі бою. ВIДЕО

Російські війська все частіше використовують робототехніку. За словами українських захисників, наземний дрон поповнив статистику знищеної техніки.

Воїни ЗСУ за допомогою FPV-дрона знищили наземну роботизовану установку російських військ. Про це повідомила 72-га ОМБр РУБпАК "Булава" в телеграм-каналі, передає Цензор.НЕТ.

"Наземний дрон поповнив статистику знищеної російської техніки", - йдеться в публікації.

Топ коментарі
+8
показати весь коментар
22.04.2024 22:39 Відповісти
+6
чого варті одні білборди на 9 мая з солдатами Вермахту та їхньою технікою."мі помнім мі гардімся...за дідоф"
показати весь коментар
23.04.2024 00:05 Відповісти
+5
Скоро будут одни роботы драться между собой. Зачем вам 500тыщ мобиков призывать? Ето же нужно минимум $5млрд на их потратить. За ети деньги дохуа и еще чуть-чуть дронов можно закупить
показати весь коментар
22.04.2024 22:40 Відповісти

Завантаження...